[ 0 ] Ürün
Sepetiniz
 x 
Sepet boş

ust banner

Kullanıcı Sözleşmesi

01otokilicrulman.com sitesini ziyaret eden her kullanıcı aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

02Sitede kullanılan tüm markaların kopya hakkı sahiplerine aittir. otokilicrulman.com bu markaları ürünlere daha kolay ulaşım ve ürünü izahat maksatıyla kullanmaktadır.

03Sitede kullanılan tüm bilgi, belge ve fotoğrafların kullanım hakkı aksi belirtilmediği sürece otokilicrulman.com'a aittir. Yazılı özel izin olmadan tamamı ya da bir kısmı kopyalanamaz.

04Tipografik hatalardan kaynaklanan sorunlarda otokilicrulman.com'un kayıtları geçerli sayılır ve böyle durumlarda otokilicrulman.com mesuliyet kabul etmez.

05otokilicrulman.com üçüncü parti sitelere erişim sağlayabilir. Bu durumda üçüncü parti sitelerin içerik yönetmeliği ve gizlilik kuralları otokilicrulman.com'u bağlamaz.

06otokilicrulman.com demografik yapı, kullanıcı profili gibi bilgiler için kullanıcılarının ip numaralarını saklayabilir.

07otokilicrulman.com, üyelik metoduyla kullanıcılarından elde ettiği bilgileri daha kaliteli bir hizmete dönüştürmek için değerlendirmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü partilerle paylaşılmaz.

08otokilicrulman.com siparişler anında kullanılan kredi kartı bilgilerini veritabanlarında depolamamaktadır. İlgili ekran kullanılan posun tanımına göre belirtilan bankanın sunucularında çalışmakta otokilicrulman.com'a sadece olumlu olumsuz sonuçla dönmektedir. otokilicrulman.com bilgilerinizin güvenliği için yatırım yapar.

09otokilicrulman.com, OTO KILIÇ RULMAN 'nın tescilli bir markasıdır. Bu markanın izinsiz kullanımı marka kanununa muhalefet olduğundan kanuni yaptırımı gerektirir.

bankalar banner